Czym są protezy z kieszonką?

Planując zakup protezy piersi dobrze jest przeanalizować każde rozwiązanie dostępne na rynku. Wiadomym jest, że kobiety po mastektomii pragną odzyskać swoją sylwetkę i atrakcyjny biust. Jest to możliwe! Wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. Dużym zainteresowaniem cieszą się protezy z kieszonkami.

Możliwość indywidualnego dopasowania

Protezę z kieszonką można dopasować do indywidualnych potrzeb. Jest to model, który zapewnia podwyższony poziom swobody, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające panie. Sklep dla amazonek proponuje produkty w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu dobór odpowiedniego wariantu nie będzie stanowić kłopotu. Można znaleźć zarówno protezy z kieszonkami pełnymi, jak i częściowymi.

Plusem modeli z kieszonkami jest ich wysoka uniwersalność. Są niezastąpione w przypadku częściowego wycinku tkanki, obrzęków limfatycznych, czy też nadmiernej potliwości.

Swobodne regulowanie wypełnienia

Regulacja wypełnienia protezy najczęściej odbywa się za pomocą włókniny medycznej. Jest to rozwiązanie zalecane paniom, które stawiają na praktyczne rozwiązania. Takich możliwości nie gwarantują standardowe produkty.

Bielizna dla amazonek również powinna zostać właściwie dopasowana. Istotne jest to, aby zarówno sztuczna, jak i naturalna pierś została optymalnie podtrzymana. W sprzedaży znajdują się zarówno staniki usztywniane, jak i elastyczne. Miłośniczki fiszbin także znajdą coś dla siebie.