Dobry ekspres do firmy – jaką kawę powinien przygotowywać?

Profesjonalne ekspresy do kawy przeznaczone do biur mogą przyszykować najróżniejsze napoje, by wpisać się we wszystkie gusta. Jakie programy powinien mieć dobry ekspres kawowy do firmy?

Aromatyczna kawa w wielu wariantach

Za pomocą ekspresu do kawy do biura można bardzo łatwo przygotować pyszną kawę. Profesjonalny ekspres do firmy powinien oferować ją w różnych wariantach, by każdy pracownik i gość w biurze mógł wybrać wśród nich swój ulubiony smak.

Dobre ekspresy, na przykład ekspresy Franke mogą przygotować wszystkie najpopularniejsze rodzaje kawy w różnych mocach, na przykład:
– Espresso,
– Caffe Crema – kawa ze śmietanką,
– Kawa parzona,
– Cappuccino,
– Chococcino,
– Latte Macchiatto,
– Americano.

Ekspresy mogą przygotować nie tylko kawę

Jednak profesjonalny ekspres do kawy do biura mogą przygotować nie tylko wyśmienitą kawę, ale także dodatkowe napoje dla osób, które nie przepadają za jej smakiem.

Profesjonalne ekspresy Franke mogą również przygotować gorącą czekoladę, gorące mleko, zimne mleko, kawę z syropami, a także gorącą wodę. Gorąca woda może posłużyć do przygotowania herbaty, napojów rozpuszczalnych lub zupek błyskawicznych.

Zatem im szersza gama napojów i ich wariantów, jakie oferuje ekspres do firmy, tym lepiej, ponieważ wtedy każdy jego użytkownik może wybrać dla siebie idealny napój na każdy dzień.