Czy istnieje możliwość wystawienia faktury zwolnionej z VAT?

Program magazynowy LoMag cieszy się pozytywną opinią wśród najbardziej wymagających użytkowników. Wynika to z faktu, że posiada ona wiele zalet. Przede wszystkim jest wyjątkowo elastyczny. Bez trudu dopasujemy go do potrzeb małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Warto również wspomnieć, że proces przystosowywania programu do osobistych wymagań przebiega w ekspresowym tempie. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy nie posiadają zbyt dużego doświadczenia. LoMag to również darmowy program do wystawiana faktur zwolnionych z VAT.

Szybka modyfikacja dokumentu

LoMag to nie tylko oprogramowanie magazynowe, ale również program do rachunków – https://www.lomag.pl/Faktury/. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie potrzebujemy dodatkowych narzędzi. Programy do fakturowania są zwykle dość drogie. Jest to wydatek, którego możemy uniknąć. Wystawienie faktury trwa zaledwie kilka minut. Należy podkreślić, że możemy wystawić fakturę bez VAT oraz z VAT. Zwiększa to zakres możliwości. Wystarcz jedynie wprowadzić do formularza odpowiednie dane, co jest niezwykle proste. Na uwagę zasługuje również to, że LoMag oferuje dwa algorytmy tworzenia faktur (netto i brutto).

Brak zbędnych formalności

Opisywane oprogramowanie nie generuje zbędnych formalności, a więc możemy zaoszczędzić sporą ilość czasu. Proces wystawiania faktur został maksymalnie uproszczony. Wszystko po to, aby nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy poradziły sobie z tym zadaniem. Kreator faktur jest intuicyjny, a więc nie wymaga zbyt dużych umiejętności.