Europejska podróż z Best Western

Europa obfituje w przepiękne zabytki, kultowe miejsca, które każdy powinien zobaczyć choć raz w swoim życiu, niepowtarzalne miasta pełne wyjątkowych ludzi i przygód. Często na wakacje wolimy jednak udać się w dalsze zakątki, by nacieszyć się relaksem na plaży. Jest to w pełni zrozumiałe, warto jednak wygospodarować odrobinę czasu, by udać się w podróż po europejskich stolicach. Każda z nich ma wyjątkowy charakter, każda słynie z czegoś innego i zdecydowanie każdą warto odwiedzić.

Stołeczny urok

Jeżeli nie byliśmy jeszcze w spokojnej Brukseli, słynącej z Parlamentu Europejskiego, romantycznym Paryżu, spowitym tajemnicami historii Rzymie czy tętniącym życiem Amsterdamie, nie mamy na co czekać! Oczywiście, nie zmuszajmy się do odwiedzenia wszystkich stolic w trakcie jednego wyjazdu. Jest to mało możliwe do zrealizowania i mogłoby być dość męczące, ale podróż obejmująca pobyt w 3 miastach jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Szalony Berlin, wytworny Wiedeń i czeska Praga to idealny zestaw na kilkudniowy wypad. Podróże do najbardziej popularnych miast, do których z pewnością możemy zaliczyć wszystkie stolice mają to do siebie, że obfitują w atrakcje na każdym kroku. Musimy być świadomi, że decydując się na miejski wypad będziemy w ciągłym pędzie i z pewnością nie będziemy się nudzić.

Jak ujarzmić miasto

Galeria Sztuki, Muzeum Narodowe, szybki lunch w modnej restauracji w centrum miasta, spacer głównym deptakiem, mały shopping pamiątkowy… Jak to wszystko ogarnąć i zmieścić w każdym dniu?
Kluczem do sukcesu w zwiedzaniu dużego miasta z pewnością jest dobrze usytuowany, wygodny hotel, który zapewni nam odpowiedni komfort. Best Western to sieć hoteli, która posiada swoje obiekty w większości miast Europy. Hotele są idealnym rozwiązaniem na kilkudniowy pobyt w stolicy. Zlokalizowane są w ścisłych centrach, co pozwala na dogodne zwiedzanie najważniejszych punktów na mapach słynnych miast. Są świetną bazą wypadową do całodziennego poznawania klimatu metropolii. Każdy obiekt oferuje gościom europejskie śniadania, dzięki czemu nie muszą tracić cennego czasu na szukanie odpowiedniego posiłku w lokalnych kawiarniach. Z hotelami Best Western podróż do głośnych i żywych miast będzie zdecydowanie bardziej wygodna. Rezerwacji pokoju można dokonać w bardzo prosty sposób na stronie www.bestwestern.pl. Strona jest dostępna w języku polskim, nawet gdy wybieramy się za granicę.