Jakie tabletki na potencję działają najdłużej? Te pomagają nawet do 36 godzin!

Starszej generacji środki na potencję działały zaledwie kilka godzin. Teraz w sprzedaży znajdują się preparaty, które bazują na związkach aktywnych o znacznie wyższej skuteczności. Co wybrać?

Jakie środki na potencję wybrać?

Mężczyźni, u których dochodzi do zaburzeń erekcji, mogą skorzystać obecnie z wielu preparatów poprawiających jakość życia seksualnego.

Do grupy najskuteczniejszych środków wchodzą inhibitory fosfodiestazy typu 5 (PDE5), które blokują enzym powodujący osłabienie erekcji. Do tej kategorii zaliczają się trzy najczęściej stosowane związki aktywne:
– Sildenafil,
– Wardenafil,
– Tadalafil.

Wśród nich najdłuższe działanie mają środki na potencję zawierające tadalafil, który jest najnowszej generacji inhibitorem PDE5.

Czym jest tadalafil?

Tadalafil jest substancją aktywną, która zaliczana jest do wybiórczych inhibitorów PDE5 o silnym działaniu. Zaleca się zażywanie go na około 20-30 minut przed stosunkiem i zachowuje on skuteczność nawet do 36 godzin po zastosowaniu.

Zawierające tadalafil tabletki na potencję można stosować niezależnie od posiłków, ponieważ nie wpływają one na ich efektywność działania.

Wybrane preparaty zawierające tadalafil:
– Cialis,
– Apcalis,
– Tadacip,
– Tadaga,
– Tadarise,
– Vikalis,
– Vidalista.

Tabletki na potencję z tadalafilem – gdzie kupić?

W sprzedaży środków na potencję zawierających tadalafil specjalizuje się sklep potencja.net oferujący szeroką gamę preparatów na zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk u mężczyzn.