Profesjonalne transmisje eventów online – kiedy warto?

Live streaming wydarzeń w internecie można przeprowadzić samodzielnie. Są jednak sytuacje, gdy lepszą opcją jest skorzystanie z pomocy firm, które mają w tym obszarze większe doświadczenie.

1. Wydarzenia biznesowe

Najczęstszymi klientami firm prowadzących transmisje wydarzeń online są przedsiębiorcy, którzy chcą mieć pewność, że stream z ich wydarzenia będzie dopięty na ostatni guzik.

Klienci biznesowi zlecają organizację live streamów różnych wydarzeń, na przykład jak:
– Konferencje,
– Szkolenia,
– Akcje marketingowe,
– Konferencje prasowe.

Firmy często zamawiają transmisje eventów w Warszawie, ale również w innych, mniejszych miastach, aby dotrzeć do odbiorców praktycznie na całym świecie.

2. Wydarzenia sportowe

Nie wszystkie wydarzenia sportowe transmitowane są w popularnych kanałach telewizyjnych. Wtedy alternatywą jest realizacja transmisji na żywo prowadzona przez streaming online. W takiej sytuacji z przekazem można dotrzeć do bardzo szerokiego grona widzów korzystających z internetu.

Firma prowadząca transmisje wydarzeń online twojetransmisje.pl może zadbać wtedy o to, aby wydarzenie było profesjonalnie streamowane z użyciem wielu kamer, z planszami z wynikami. Event może być też dostępny tylko dla widzów, którzy opłacili do niego dostęp.

3. Wesela

Bardzo popularna jest także realizacja transmisji na żywo z wydarzeń rodzinnych, między innymi z wesel.

Obecnie, gdy nie zawsze wszyscy zaproszeni mogą uczestniczyć w ślubie i przyjęciu weselnym, na przykład ze względu na przebywanie na kwarantannie, realizacja transmisji na żywo z tego ważnego dnia jest doskonałym wyborem.