Kamery insta360 – na co zwrócić uwagę przy zakupach?

Uniwersalna kamera sferyczna do iPhone’a, może okazać się bardzo dobrą inwestycją pod warunkiem, że postawi się na wysokiej jakości sprzęt. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym wyróżniają się kamery insta360.

Mini-kamerki sportowe dla wymagających

Kamera insta360 jest w chwili obecnej najciekawszą alternatywą dla popularnych kamer DJI oraz GoPro, dlatego też nie można przejść obok niej obojętnie. Dla większości osób największymi zaletami kamerek insta360 jest lekka waga i mobilna konstrukcja. Aby wybrać porządną kamerę warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiary i jakość wykonania, ale również na wbudowane funkcje. Oryginalne kamery insta360, mogą pochwalić się bardzo przydatną funkcją stabilizacji obrazu FlowState. W dużej mierze to właśnie dzięki tej funkcji możliwe jest nagranie bardzo płynnych filmów, które pozbawione są nawet najmniejszych drgań.

Uniwersalne kamery

Dla wielu użytkowników sporą zaletą kamer insta360 jest to, że pozwala ona nagrywać nie tylko standardowe filmy. W razie potrzeby można nagrywać również filmy w przyśpieszonym albo zwolnionym tempie. Ciekawą funkcją może okazać się także nagrywanie filmów hyperlapse. Mowa tutaj oczywiście o filmach, w których tempo odtwarzania jest znacznie przyśpieszone.

Na co warto zwrócić dodatkowo uwagę?

Aby wybrać porządną kamerkę warto zwrócić uwagę nie tylko na jej design, jakość wykonania i cenę, ale również na jakość nagrywania filmów. Nowoczesne kamery insta360 mogą nagrywać wysokiej jakości filmy w rozdzielczości 2720 x 2720 pikseli (przy 25 klatkach na sekundę). Jeżeli chodzi o powyżej wymienione filmy w zwolnionym tempie, to można je nagrywać w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli (przy 100 klatkach na sekundę). Na szczególną uwagę zasługują także rewelacyjne zdjęcia w rozdzielczości 3040 x 3040 pikseli. Dla najbardziej wymagających użytkowników najlepszym wyborem jest kamera Insta360 One R, która umożliwia rejestrowanie filmów 360 stopni i nagrywać w wysokiej jakości 4k (przy 60 klatkach na sekundę).

Artykuł powstał we współpracy z https://insta360.com.pl/pl/10-kamery // insta360.com.pl/pl/10-kamery