Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – pomysłem na dochodowy biznes

Metoda PDR już od kilku lat święci tryumfy popularności w Polsce. To niezawodny i sprawdzony sposób na usunięcie wgniecenia bez konieczności szpachlowania, malowania i lakierowania samochodu.

Kilka słów o metodzie PDR

Metoda usuwania wgnieceń za pomocą PDR jest znacznie lepszym rozwiązaniem od dotychczas stosowanych technik naprawy uszkodzonej części auta. Samochód po usunięciu usterki nie różni się zupełnie niczym, a miernik lakieru nie wykryje naprawy. Jest to szczególne polecane w przypadku, kiedy zależy nam na uzyskaniu jak największej ceny przy sprzedaży samochodu.Usunięcie wgniecenia możliwe jest jeśli lakier jest w stanie nienaruszonym. W innym przypadku istnieje konieczność zamaskowania uszkodzonej powłoki.W celu usunięcia wgniecenia konieczne jest posiadanie odpowiedniej lampy PDR, która wyraźnie wskazuje nawet niewielkie uszkodzenie. Jest to doskonałe rozwiązanie, co więcej rozmiar wgniecenia nie ma tu znaczenia i możliwe jest usunięcie uszkodzenia nawet sporych rozmiarów. W strategicznych miejscach, jak np. oryginalne zagięcia karoserii, gdzie z reguły trudno przywrócić fabryczny kształt, metoda PDR sprawdza się idealnie.Dlatego technika staje się coraz bardziej popularna i zyskuje coraz szersze grono zadowolonych klientów.Zalety metody PDR- auto po usunięciu szkody nadal pozostaje bezwypadkowe;- szybka i bezproblemowa naprawa uszkodzonej części;- oszczędność czasu na zbędne malowanie, lakierowanie;- oszczędność pieniędzy na dodatkowych czynnościach naprawczych;- rozmiar wgnieceń nie ma znaczenia;- brak problemów z ubezpieczycielem

Pomysł na biznes

Metoda wymaga odpowiedniego przeszkolenia i doświadczenia. To również świetny sposób na rozpoczęcie własnego biznesu. Z obserwacji i danych wyraźnie widać, że to branża z potencjałem. Wiadomo, że o wgniecenie w karoserii nie jest trudno, a każdy kierowca dąży do tego, by wartość auta nie spadła. Dlatego coraz więcej właścicieli aut korzysta z powyższej metody.

Szkolenie PDR

Szkolenie PDR jest niezbędne, jeśli usuwanie wgnieceń ma być wykonywane przez fachowca. Potrzebna jest nie tylko fachowa wiedza, ale również minimalne doświadczenie nabyte pod okiem profesjonalistów obytych w tej dziedzinie.Jest to oczywiście dobry pomysł na dochodowy biznes, stąd warto zainwestować w przyszłość i wybrać się na szkolenie PDR.Zazwyczaj kursy odbywają się w niewielkich grupach, gdzie instruktorzy przekazują niezbędną wiedzę oraz dzielą się doświadczeniem. Czasem ośrodki szkoleniowe proponują opcję przyspieszoną, podczas której kursant przyswaja niezbędną wiedzę w kilka dni.W najbliższym Urzędzie Pracy warto również zapytać o dofinansowanie i skorzystać z oferowanej pomocy.

Wgniecenia i uszkodzenia zdarzają się każdemu – nawet kierowcom z wieloletnim doświadczeniem.

Metoda PDR jest skutecznym sposobem na usunięcie problemu. Jest to również doskonały pomysł na otwarcie własnego biznesu, gdyż tego typu usługi były, są i będą potrzebne cały czas. Ponadto coraz więcej kierowców i właścicieli aut przekonuje się, że warto korzystać właśnie z tej techniki usuwania uszkodzenia karoserii samochodu.

Artykuł powstał we współpracy z Kursy PDR – szkoleniepdr.pl