Zmiana koloru samochodu

Oklejanie samochodów folią sprawia, iż samochód nabiera całkowicie nowego charakteru. Ten tuningowy zabieg stosowany jest celem zmiany koloru samochodu lub zakrycia zniszczonego lakieru. Co najważniejsze oklejanie samochodów jest o wiele tańsze, aniżeli lakierowanie. Dodatkowo oryginalna warstwa lakieru pozostaje nienaruszona, co z pewnością ucieszy wielu potencjalnych klientów. Folia to doskonała i nieoceniona ochrona przed jakimkolwiek zarysowaniami, odpryskami, solą drogową, urazami mechanicznymi.

Gwarancja zadowolenia
Gwarancja jakości folii oceniana jest na około 10 lat. Foliowanie jest bardzo proste w ewentualnym demontażu, folia nie pozostawia żadnych śladów kleju. Dodatkowo oklejanie samochodu folią ochrania przed szkodliwym intensywnym promieniowaniem UV. Pielęgnacja karoserii pokrytej folią jest identyczna jak lakierowanej, a także klient zaoszczędzi przy tym mnóstwo pieniędzy i czasu. Jest to zupełnie możliwe, gdyż czas realizacji oklejania samochodów jest o wiele krótszy niż w przypadku niż w przypadku długiego i żmudnego lakierowania. Wystarczy jedynie doba, aby auto zyskało nowe spektakularne oblicze.

Oklejanie aut ile kosztuje?
Całkowita zmiana koloru pojazdu kosztuje już od 3500 złotych netto. Oklejanie lusterka – od 200 złotych netto, dachu – od 400 złotych netto, maski – od 400 złotych netto oraz zderzaka – także od 400 złotych netto. Pamiętajmy jednak, iż są to jedynie przybliżone wartości – Cena oklejenia auta zależy od wielkości samochodu, rodzaju i koloru folii. Oklejaniesamochodow.waw.pl to gwarancja dobrego wyboru.

Autor: Oklejanie aut