Konferencje i szkolenia nad morzem. Wybór sal w nowoczesnych hotelach w woj. pomorskim.

W województwie pomorskim jest coraz więcej miejsc, w których można zorganizować nowoczesną konferencję. Nie wiecie, które miejsce wybrać?
Tu: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ znajdziecie wszystkie sale konferencyjne.

Sale konferencyjne w Zamku Kliczków
Lokalizacja: Kliczków 8, Osiecznica
Kontakt: 75 73 40 700 do 702

Zamek Kliczków to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie konferencji. Do dyspozycji gości jest aż osiem różnych sal, z których każda czymś się wyróżnia. Sala Dworska to największe pomieszczenie co pozwala na bardzo dużą elastyczność w urządzaniu przestrzeni zgodnie ze swoimi wymaganiami. Sala Teatralna, to piękne gotyckie zdobienia i naturalne światło, które wpada przez ogromne okna. Sala Balowa to przede wszystkim piękny sufit, który pochodzi z początku XIX w. W tej sali jest także wykusz, który daje dużo naturalnego światła. Sala Turkusowa ma dostęp do wykuszu wieżowego, który może zostać wykorzystany jako dodatkowe miejsce . Biblioteka to intrygujące i mające swoje tajemnice pomieszczenie, które można całkowicie zaciemnić.
Jest jeszcze Sala Myśliwska idealna do zorganizowania mniejszego spotkania czy uroczystego obiadu, a także Salonik najnowocześniejsze pomieszczenie, ale jednocześnie zabytkowe i Sala Kominkowa, bardzo prywatna i z niepowtarzalnym klimatem.

Sale konferencyjne w Willi West-Ende
Lokalizacja: Al. Wojska Polskiego 65, Szczecin,
Kontakt: 91 4231293

Willa West-Ende to idealne miejsce na zorganizowanie niewielkiego, kameralnego spotkania biznesowego. Na miejscu można według swoich potrzeb ustawić stoły, na przykład w podkowę lub rozkład kinowy. Do dyspozycji gości jest ekran, stolik pod rzutnik, rzutnik i flipchart. Jest również możliwość zamówienia napojów: kawy, herbaty oraz ciasta, a także napojów zimnych oraz posiłków ciepłych.

Sala konferencyjna w Villi Angela
Lokalizacja: Beethovena 12, Gdańsk,
Kontakt: 58 302 23 15
W Villi Angela jest jedna, klimatyzowana w pełni wyposażona sala konferencyjna przeznaczona na kameralne spotkania.
Sala jest niewielka ale oferuje różne ustawienia stołów: Teatr, Podkowa, Klasa, Kino.
Dla gości jest możliwość zamówienia pełnego wyżywienia oraz noclegu.