Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale na wynajem w samym centrum Warszawy (mazowieckie).

Bliskość lotniska, oraz wygodna komunikacyjna, to zdecydowanie atuty sal szkoleniowo-konferencyjnych w Warszawie. Jest tu duży wybór ale każdemu organizatorowi zależy na tym, aby sala robiła wrażenie.
Którą salę wybrać?

Endorfina Foksal
Lokalizacja: Foksal 2, Warszawa,
Kontakt: 22 827 54 11

Endorfina Foksla to bardzo prestiżowe i robiące wrażenie miejsce. Do dyspozycji gości zostały oddane trzy sale pałacowe, całoroczna oranżeria, duża sala konferencyjna, w której zmieści się około siedmiuset gości, a także małe sale konferencyjne, apartamenty, klub muzyczny oraz parking.
Na wszystkich etapach organizacji, organizatorzy mogą korzystać z pomocy doświadczonego personelu..

Centrum Konferencyjne Wilcza
Lokalizacja: Wilcza 9, Warszawa,
Kontakt: 22 814 09 05

W Centrum Konferencyjnym Wilcza do dyspozycji jest siedem sal konferencyjnych rozłożonych na dwóch piętrach budynku. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego z możliwością ich całkowitego zaciemnienia.
Sale pomieszczą od dwunastu do maksymalnie stu dwudziestu osób w zależności od ustawienia stołów. Wszystkie sale są klimatyzowane, mają dostęp do wifi, oraz do najwyższej jakości sprzętu multimedialnego.
Dla gości jest możliwość stworzenia recepcji, a aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo sale, można zamykać na klucz podczas przerw.

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza
Lokalizacja: Pankiewicza 3, Warszawa,
Kontakt: 22 629 45 88 w. 108

W tym centrum do dyspozycji gości jest aż dziesięć różnorodnych sal konferencyjnych.
Dzięki dużej różnorodności, organizatorzy mogą tu zorganizować zarówno małe, prywatne spotkania jak i większe szkolenia czy konferencje.
Każda z sal jest dostosowana do potrzeb gości i można dowolnie ją zaaranżować. W zależności od potrzeb i charakteru spotkania sale mogą być wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny.

Jeżeli szukacie innej sali w rejonie województwa mazowieckiego warto zajrzeć tu:
http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ wszystkie sale szkoleniowo-konferencyjne znajdziecie tu: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/