Pomysłowe akcesoria do zabaw

E-skladnica.pl od lat zyskuje zaufanie rolników i mechaników jako specjalistyczny sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą części do maszyn rolniczych, takich jak kombajny, beczkowozy, rozrzutniki czy siewniki. Oprócz części do maszyn oraz elementów, takich jak filtry paliwa czy przeguby osiowe, na uwagę zasługują fantastyczne zabawkowe akcesoria rolnicze dla dzieci .

Zabawkowa hodowla koni

Zabawki Bruder to nie tylko maszyny rolnicze i budowlane. Akcesoria przygotowane przez niemieckiego producenta umożliwiają też wcielenie się w rolę hodowcy koni. Wśród zabawek z tej serii znajdziemy, między innymi: figurki koni, hodowców i jeźdźców, stajnię z boksami, ogrodzony wybieg, pojazdy i przyczepy do przewozu zwierząt, a nawet parkur jeździecki. Figurki ludzi posiadają zginające się kończyny. Pojazdy oraz budynki wyposażone zostały w ruchome części, pozwalające na jeszcze bardziej intensywne przeżywanie zabawy. Wszystkie elementy zestawów wykonane zostały z wysokiej jakości, bezpiecznych tworzyw sztucznych.

Wielki traktor na pedały

Zajęcie fotela kierowce i samodzielne poprowadzenie pojazdu to marzenie każdego dziecka. Dziecięca replika traktora John Deere nie tylko rozwija motorykę malucha, ale również stanowi źródło niewyczerpanej radości i satysfakcji.

Zdalnie sterowane maszyny rolnicze

Zabawkowe maszyny rolnicze zdalnie sterowane stanowią niewątpliwą atrakcję, zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Zabawki niemieckiego producenta Happy People zostały wykonane jako wierne repliki rzeczywistych maszyn.