Wynajem agregatów prądotwórczych- 3 rzeczy, które musisz wiedzieć

Wynajem agregatów prądotwórczych – czy dla mnie? Jak wynająć sprzęt? Gdzie dokupić niezbędne części? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule.

  1. Dla kogo wynajem agregatów prądotwórczych?
  2. Na co zwrócić uwagę decydując się na wynajem agregatów prądotwórczych?
  3. Wynajem agregatów prądotwórczych i nie tylko

Dla kogo wynajem agregatów prądotwórczych?

Agregaty prądotwórcze sprawdzają się w różnych dziedzinach życia. W wielu miejscach bowiem nie posiadamy dostępu do stałego źródła prądu. Tak więc wynajem agregatów prądotwórczych sprawdzi się doskonale zarówno dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Koniecznie zajrzyj na stronę internetową, na której dowiesz się więcej co jest ważne, jak oraz gdzie wynajem agregatów prądotwórczych: https://eneria.pl/oferta/agregaty/wynajem-agregatow/ Osoby prywatne z pewnością mogą wynająć agregat prądotwórczy w przypadku większych oraz poważniejszych prac ogrodowych lub działkowych. Wynajem agregatów prądotwórczych to również świetne rozwiązanie dla firm oraz przedsiębiorstw zajmujących się pracami remontowo – budowlanymi, które często wiążą się z uzbrajaniem terenu czy też zabezpieczaniem go, co jest niemożliwe bez stałego dostępu do źródła energii elektrycznej. Nie zapominajmy jednak o wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy eventach plenerowych, które ze względu na charakter spotkań wymagają dostarczania prądu do punktów gastronomicznych czy innych. W takich miejscach wynajem agregatów prądotwórczych to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów, którzy nie muszą martwić się wydatkiem związanym z zakupem, przechowywaniem, a nawet konserwacją sprzętu.

Na co zwrócić uwagę decydując się na wynajem agregatów prądotwórczych?

W pierwszej kolejności zastanów się nad przeznaczeniem Twojego agregatu prądotwórczego. Agregat prądotwórczy umożliwia ciągłą pracę bez przerwy, ale również pracę interwałową. Wynajem agregatów prądotwórczych umożliwia dopasowanie sprzętu do potrzeb. Dlatego też w pierwszej kolejności zwróć na moc sprzętu, jego wagę, możliwości podłączenia, a także typ silnika. Moc sprzętu może się wahac pomiędzy 65 kVA a nawet 550 Kva. Możliwość podłączenia to przeważnie 230V i 400V, a typowy silnik to diesel. Waga może być naprawdę zróżnicowana, ponieważ może wynosić między 1000 a nawet 6000 kg netto!

Wynajem agregatów prądotwórczych i nie tylko

Wypożyczalnie umożliwiające wynajem agregatów prądotwórczych często posiadają w swoej ofercie również inne, przydatne usługi. Możesz bowiem kupić swój agregat prądotwórczy nowy i używany, agregat gazowy kogeneracyjny, zakupić silnik przemysłowy, silnik dla kolei, silnik petroleum, a także zainwestować w instalacje elektryczne czy energię odnawialną.